Apex Developer (Remote)
ITFS
Redłowo, Gdynia
6 d. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

CHARAKTERYSTYKA OFERTY :

Miejsce pracy : 100% zdalnie

Branża : Medyczna

Start : ASAP (max. 3 msc okresu wypowiedzenia)

Forma współpracy : kontrakt B2B z ITFS - długofalowo

Stawka : 130-150 zł / h + VAT

Projekt : Aplikacje do zarządzania danymi pacjentów, rozwijanie / poprawki aplikacji

Zadania :

  • Codzienna współpraca z analitykami biznesowymi, architektami, testerami oraz PM
  • Projektowanie i rozwój oprogramowania zaawansowanych aplikacji
  • Zapewnienie specyfikacji prac projektowych
  • Przestrzeganie strategii aplikacji i wytycznych dotyczących architektury systemów
  • Wsparcie młodszych developerów w zespole
  • Bycie na bieżąco z najnowszymi technologiami; decyzyjność w zakresie dobierania stacku technologicznego
  • Proces rekrutacyjny (100% zdalny) :

    1. Rozmowa wstępna telefoniczna z ITFS (10 - 15 minut)

    2. Rozmowa techniczna

    3. Rozmowa projektowa

    Wymagania :

  • Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu Oracle (w tym APEX, Forms, PL SQL)
  • Tytuł magistra lub licencjata w zakresie inżynierii, informatyki, zarządzania informacją lub pokrewny
  • Doświadczenie w całym cyklu rozwoju oprogramowania
  • Doświadczenie w przekładaniu wymagań biznesowych na techniczne
  • Doświadczenie w zakresie UML lub innych technik modelowania
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie coachingu / mentoringu
  • Biegła znajomość języka angielskiego (preferowany poziom - C1)
  • Czego wymagamy?

    3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

    Znajomości :
  • Apex
  • Mile widziane : Języki :

    Języki :
  • Polski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 21840-25200 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy
  • Kim jesteśmy?

    ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.