Pracownik sezonowy-praca w winnicy (Pracownik Tymczasowy)
ecojob
Poznań, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Rekrutujemy ekipy 4 osobowe z autem!!!! Stanowisko : Pracownik sezonowy- praca w winnicy Miejsce pracy : Francja, departament : Aisne ( ok.

1200 km z Poznania) Rozpoczęcie pracy : Wrzesień 2019 Wykonywane prace : praca przy zbiorze winogron, cięcie oraz zbieranie winogron, noszenie koszy z winogronami.

Oczekiwany profil : mile widziana znajomość j. francuskiego - przynajmniej jedna osoba na ekipę, prawo jazdy kat. B, wymagany m.

in. jeden samochód na ekipę czterech do pięciu osób- na dojazd do Francji oraz na miejscu na dojazdy z zakwaterowania do pracy, bardzo dobra kondycja fizyczna -

praca w zmiennych warunkach atmosferycznych, pracowitość i zaangażowanie. Pracując z nami gwarantujemy : polską umowę o pracę tymczasową na czas określony, stawkę godzinową : 10.

03 € brutto za godzinę pracy, + 10% stawki godzinowej - premia końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy), + 10 % stawki godzinowej ekwiwalent urlopowy ( wypłacany raz w m-

cu z wynagrodzeniem), - od 36 godziny w tygodniu : + 25 % stawki podstawowej, - od 44 godziny w tygodniu : + 50 % stawki podstawowej, -

łącznie wychodzi około 4000 tysięcy złotych na rękę za okres od 10-14 dni!!! bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku