Potwierdzanie zamówień - praca zdalna/home office
FluentCall
Rzeszów, Podkarpackie
6 d. temu
source : Lento.pl

Interesuje Cię praca zdalna w zaciszu własnego domu? Lubisz rozmawiać przez telefon i nie boisz się kontaktu z Klientem? Doskonale! Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Jako projekt FluentCall poszukujemy osób do naszego Zespołu Potwierdzania Zamówień. Praca na tym stanowisku polega na : - potwierdzaniu zamówień złożonych poprzez strony internetowe - stałym kontakcie z klientami firmy - wyjaśnianiem ewentualnych niejasności oraz doradztwie produktowym - zarządzaniem bazą zamówień oraz bazą klientów - przekazywaniem informacji do Działu Logistyki Na pewno do Nas pasujesz jeżeli : - lubisz kontakt z klientami - jesteś wirtuozem rozmów telefonicznych - jesteś komunikatywna / y - posiadasz dostęp do komputera oraz stałego łącza internetowego - lubisz pracę w domu / kawiarni / parku a niekoniecznie w biurze - wolisz partnerską atmosferę współpracy a nie sztywne biurowe zasady - masz dużą motywację do pracy Z naszej strony otrzymasz : - możliwość pracy w systemie pracy zdalnej (praca w domu / home office) - możliwość pracy w wybranych dniach oraz godzinach (lub na pełny etat) - bardzo dobre wynagrodzenie - stałe wsparcie całego Zespołu - komplet materiałów potrzebnych do rozpoczęcia pracy Zapraszamy Cię do przesyłania CV poprzez formularz Lento! Jednocześnie prosimy o dołączenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji. Do usłyszenia!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku