Pracownik magazynowy - Operator wózków widłowych
AWG Sp. z o. o.
Zabrze, PL
‎22 godz. temu
source : FACHPRACA

Do nowo powstającej fabryki w Zabrzu, pierwszej tego typu inwestycji produkcyjnej firmy Weber-Stephen w Europie, poszukujemy Pracowników magazynowych.

Osoba, która dołączy do zespołu będzie wspólnie z nami budować od podstaw docelowy kształt organizacji w Zabrzu.

Jeżeli chcesz rozwijać się wraz z nami, w kulturze opartej na zaangażowaniu, współpracy i dążeniu do ciągłego doskonalenia, a jednocześnie marzysz o nowoczesnym środowisku pracy w świeżo wybudowanej hali z atrakcyjnym zapleczem socjalnym oraz nowym, zautomatyzowanym parkiem maszynowym - to miejsce idealne dla Ciebie!

Twoje zadania :

Przyjmowanie dostaw komponentów do magazynu

Sprawdzanie zgodności dostaw materiałów pod względem ilościowym i jakościowym

Właściwe rozlokowanie towarów na regałach magazynowych

Posługiwanie się i przestrzeganie obowiązującej dokumentacji magazynowej, instrukcji i norm

Obsługa skanera

Kompletowanie towarów oraz dostarczanie na produkcję

Właściwa i terminowa realizacja zadań.

Nasze wymagania :

Doświadczenie na stanowisku magazyniera minimum 5 lat

Mile widziane doświadczenie w obsłudze linii produkcyjnych

Dokładność i sumienność wykonywania powierzonych zadań

Uprawnienia UDT do kierowania wózkiem widłowym

Motywacja do podjęcia stabilnej pracy na pełny etat

Podstawowa znajomość obsługi komputera

Zdolności manualne i umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy?

możliwość pracy w młodym, prężnie rozwijającym się zespole,

wsparcie przełożonych w ciągłym rozwoju zawodowym / poszerzaniu kompetencji zawodowych,

stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,

atrakcyjny system premiowy,

możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej,

dodatki / benefity (Akademia grillowania, parking, program emerytalny, zniżki na firmowe produkty i usługi).

Celem zapewnienia efektywnego procesu selekcji, rekrutacji i chcąc zapewnić kontakt z każdym z kandydatów z osobna, firma Weber-Stephen Products Sp.

z o.o. zaprosiła do współpracy i wsparcia doświadczoną agencję rekrutacyjną AWG Sp. z o.o., z którą zainteresowani kandydaci mogą kontaktować się bezpośrednio pod numerem telefonu 667 985 117.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią / Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzka 244 51-131 Wrocław.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani / Pana ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe.

Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz, po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania