pomocnik drukarza
ARK Jobs.sp .z o.o.
Zawiercie, Śląskie
7 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy ARK Jobs sp.z o.o.(nr cert 8631) poszukuje dla swojego klienta z Zawiercia pracownika na stanowisko : -POMOCNIK DRUKARZA.

Zakres obowiązków : -Pomoc / obsługa linii drukarskiej ( overprint, offset ), -Pomoc / obsługa druku na blasze aluminiowej jak i stalowej bądź na elementach cylindrycznych (wytłoczkach ), -

Wykonywanie zleceń produkcyjnych zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i jakości. Oczekiwania wobec Kandydatów : -Wykształcenie średnie -

techniczne, mile widziane poligraficzne, -Mile widziane kilkuletnie doświadczenie w poligrafii lub druku offsetowym, -Umiejętność wykonywania pomiarów suwmiarką i mikrometrem, -

Umiejętność prowadzenia wózka widłowego, -Umiejętności związane z odczytaniem i zrozumieniem rysunku technicznego, -Sprawność techniczna, fizyczna i manualna, -

Bardzo dobra percepcja kolorów, -Gotowość do pracy 3-zmianowej, -Doskonałe zdolności komunikacyjne, -Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i materiały.

Oferujemy : -Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, -Stawka 17 zł brutto za godzinę+premia+dodatek nocny, -Możliwość zdobycia doświadczenia przy obsłudze maszyn i urządzeń drukarskich używanych w procesie drukowania, -

Możliwość awansu, -Bezpłatny dojazd do miejsca pracy Zawiercie / Turza Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV lub kontakt osobisty w siedzibie biura ul Wierzbowa 16 H Zawiercie.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.

08.1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 22.03.1990 r o pracownikach samorządowych ( Dz.

U. Z 2001 r. nr 142, poz. 1593 z późn. zm).

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych