Menadżerka lokalu - bez doświadczenia
Inter Finances 2art
Rzeszów, Podkarpackie
1 d. temu
source : Lento.pl

Zawsze chciałaś / eś spróbować własnych sił na stanowisku menadżera? Ciężko znaleźć odpowiednią ofertę pracy bo nie masz doświadczenia?

Mam rozwiązanie - firma Inter Finance 2 art ogłasza rekrutacje na stanowisko Menadżerki lokalu gastronomicznego. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cie nauczymy na 3-

4 tyg szkoleniu płatnym po stronie firmy. Poszukujemy młodych, energicznych i przebojowych ludzi lubiących wyzwanie i świetnie radzących sobie w pracy z ludźmi.

Jeśli jesteś osobą która wie czego chce. Umiesz delegować zadania. Jesteś odpowiedzialna i żadna praca w tym świecie Ciebie nie przeraża zapraszam do aplikacji.

Cv ze zdjęciem proszę wysyłać za pomocą portalu lento Wszystko co musisz zrobić - przekonać nas na rozmowie kwalifikacyjnej że ty jesteś ta osobą której szukamy.

OBOWIĄZKI : 1. Zarządzanie podległym zespołem 2. Delegowanie zadań 3. Raportowanie wyników pracy 4. Egzekwowanie przestrzegania zasad panujących w lokalu 5.

Stały kontakt z działem monitoringu dbającym o bezpieczeństwo gości i pracowników. Wynagrodzenia : ok / 6000 tys . netto Nie odpowiadam na pytania i nie odpisuję na komentarze -

mamy rozmowę rekrutacyjną - i rozmawiamy na żywo. Wykorzystaj swoją szansę i zdobądź lepszą pracę, która da Ci możliwość rozwoju i spełni Twoje oczekiwania. Aplikuj już dziś!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku