Firma sprzątająca zatrudni Panie i Panów 25 - 35 zł brutto
Agata Wymiata
Kraków, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma Sprzątająca Agata Wymiata poszukuje Panie i Panów do prac na terenie Krakowa i okolic. Od Kandydatek i Kandydatów oczekujemy przynajmniej rocznego doświadczenia przy sprzątaniu lokali biurowych, mieszkalnych, hoteli, przychodni itp.

prawa jazdy, samochodu - osobom z problemem alkoholowym z góry dziękujemy!!! Idealny Kandydat - kandydatka to osoba z doświadczeniem przy sprzątaniu, 25 -

40 lat, pozytywnie nastawiona do życia, oferujemy pracę w młodym zespole, miłej atmosferze, zarobki 17 - 30 zł na rękę. Początkowo zatrudnienie na umowę -

zlecenie, po ok 1- 2 miesiące praca stała na pełny etat ze wszystkimi świadczeniami, możliwość ruchomego czasu pracy, np.

godziny poranne lub wieczorne, 3 dni w tygodniu , pół etat - kwestia dogadania i uzgodnienia, premie uznaniowe i motywacyjne.

Szanujemy każdego pracownika i zapraszamy do kontaktu tel. 663 40 77 40

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku