Operator/ka Produkcji
aligntech
Wrocław, Polska
6 d. temu

Dobrze odnajdujesz się w pracach produkcyjnych?

Charakteryzuje Cię dokładność i zdolności manualne?

Zapraszamy Cię do pracy z nami w otwieranym właśnie zakładzie Align, globalnej firmy, która odmieniła życie ponad 9 milionów pacjentów.

Dołącz do nas już dziś UŚMIECHA NAM SIĘ PRACOWAĆ Z TOBĄ!

Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie premie miesięczne i dodatki;
  • Bogaty pakiet socjalny m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinasowanie do posiłków, program zniżek pracowniczych, program polecania pracowników, bony świąteczne i wiele innych;
  • Pracę w komfortowych warunkach z zachowaniem najwyższych standardów BHP.
  • Zadania :

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz dbałość o utrzymanie ich właściwego stanu technicznego;
  • Prawidłowa i terminowa realizacja przydzielonych zadań oraz planów produkcyjnych;
  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy, standardy jakościowe i ciągłość procesu produkcyjnego;
  • Raportowanie procesu produkcyjnego;
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy i przestrzeganie zasad BHP.
  • Oczekujemy :

  • Doświadczenia w pracy z panelami operatorskimi;
  • Umiejętności czytania planów, schematów i instrukcji;
  • Zdolności manualnych;
  • Komunikatywności;
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (czterobrygadowa organizacja pracy)
  • Mile widziane :

  • o Podstawowa znajomość systemów raportowania produkcji;
  • o Doświadczenie we wdrażaniu nowych pracowników;
  • o Doświadczenie w pracy z drukarkami 3D i maszynami CNC.