Specjalista ds. instalacyjnych - elektrycznych
TDC POLSKA sp. z o.o.
Łódź, łódzkie, Polska
2 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Łódź

Twój zakres obowiązków

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za fizyczną realizację projektów, rozumianą jako montaże, uruchomienia oraz działania naprawcze / serwisowe
  • współpraca z projektantami Audio-Wideo, elektrycznymi, niskoprądowymi
  • współpraca z dostawcami produktów i rozwiązań technologicznych AV
  • wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją projektową oraz współpraca z managerami projektów czytanie i przygotowywanie rysunków technicznych oraz dokumentacji sprzętowych
  • kontrola podwykonawców oraz firm współpracujących
  • Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub techniczne
  • ogólnie pojęta wiedza w zakresie sprzętu AV i elektroniki
  • mile widziane doświadczenie w branży Audio-Wideo lub podobnej branży nowoczesnych technologii
  • umiejętność samodzielnej pracy jak i pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kat. B (wymóg konieczny)
  • znajomość j. angielskiego, niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • To oferujemy

  • interesującą pracę w młodym, prężnym zespole
  • wdrożenie i potrzebne szkolenia
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, która jest liderem w swojej branży na rynku polskim i Europejskim
  • możliwość szybkiego awansu
  • O nas

    Jesteśmy wiodącym dostawcą ekranów LED, systemów AUDIO-WIDEO oraz kreatywnych rozwiązań multimedialnych. Zajmujemy się instalacjami telebimów, sieciami ekranów LED, wyposażeniem studiów telewizyjnych, wyposażeniem multimedialnym budynków oraz obiektów sportowych, projektowaniem oraz wykonawstwem.

    W zakresie naszej działalności znajduje się również tworzenie interaktywnych ekspozycji muzealnych, dostarczanie sprzętu AV dla sal konferencyjnych i szkoleniowych oraz realizacja indywidualnych, nieszablonowych projektów naszych klientów.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

    Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).