Samodzielny Agent ds. ubezpieczeń i inwestycji
TUnŻ Warta SA, Oddział Radom
Pionki
1 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

Zakres Obowiązków :

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami i zgodna ze standardami firmy obsługa posprzedażowa.
  • Opieka nad powierzonym portfelem 200-400 klientów
  • Rozbudowa przekazanego portfela i uzupełnianie o nową ofertą produktową.
  • Wymagania

  • Dobra organizacja i wytrwałość w pracy.
  • Minimum 1 roczne doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów pod kątem ubezpieczeń na życie i ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych.
  • Samodzielność i motywacja do osiągania własnych celów.
  • Oferujemy

  • Przyjazne i komfortowe miejsce pracy w znanym i rozpoznawalnym przez klientów Towarzystwie Ubezpieczeń.
  • Wynagrodzenie składające się z : podstawy, oraz bardzo atrakcyjnego wynagrodzenia prowizyjnego i premiowego.
  • Elastyczny czas pracy
  • Korzystanie z baz klientów
  • Zgłoś tę pracę