Pielęgniarka / Pielęgniarz | Monachium | Niemcy
VIOMEDA
Kraków, Małopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

VIOMEDA - because it s about you! Serdecznie witamy i życzymy wielu wyzwań oraz sukcesów w nowej pracy! Przekonajcie się Państwo o wysokiej jakości naszych usług, pierwszoklasowym serwisie, wyjątkowej koncepcji i długoletnej kompetencji! Świadczymy usługi z zakresu pośrednictwa pracy w branży medycznej.

Współpracujemy z instytucjami takimi jak Domy Seniora, Kliniki oraz firmy zatrudniające pielęgniarki środowiskowe. Do pracy na terenie Niemiec poszukujemy Kandydatów / Kandydatki z kwalifikacjami w zawodach medycznych takich jak Lekarz, Pielęgniarka / Pielęgniarz, Opiekun Medyczny, Asystentki Pielęgniarskie, Opiekun w Domu Seniora.

Oferujemy zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy. Naszym Kandydatom proponujemy oferty pracy odpowiadające ich kwalifikacjom i preferencjom.

W imieniu Domu Seniora w Monachium oszukujemy Kandydatów / Kandydatki na stanowisko : Pielęgniarka / Pielęgniarz Oferta : Do uzyskania nostryfikacji dyplomu praca jako pomoc pielęgniarki / wynagrodzenie 1900.

 • € brutto. Stałe godziny pracy 38,5 godz. / tyg. Wynagrodzenie po uzyskaniu nostryfikacji 3.200.- € brutto Zakwaterowanie w Domu Seniora na okres 6 miesięcy, niski czynsz.
 • Pomoc w poszukiwaniu mieszkania Płaskie hierarchie Sprawdzony i solidny Pracodawca Opieka przez nasza firmę Pomoc w przeprowadzeniu nostryfikacji dyplomu i we wszystkich sprawach urzędowych Przejęcie kosztów za kurs języka niemieckiego przez Pracodawcę W przypadku posiadania niemieckiego dyplomu / Urkunde / , możliwość podjęcia pracy tymczasowej, np.

  na miesiąc. Zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy Pomoc w organizacji przyjazdu rodziny Możliwość przyjazdu do pracy próbnej Wymagania : ->

  Wyksztalcenie pielęgniarskie ->

  Znajomość języka niemieckiego w stopniu min. A2 ->

  Gotowość do zamieszkania na stałe w Niemczech lub do podjęcia pracy tymczasowej. ->

  Aktualne prawo wykonywania zawodu Zapraszamy do współpracy! Nasze usługi są dla kandydatów BEZPŁATNE Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres : viomeda(at)violetta-

  illes.com INFORMACJA : Na nadesłanych dokumentach należy umieścić treść następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit.

  a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz.

  U.UE.L.2016.119.1 z dnia 04 maja 2016 r. ( RODO ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku