OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ - DOBRE WARUNKI
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
Wroclaw, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606 / 1)poszukuje dla swojego klienta z Niemiec kandydatów na stanowisko : OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJNa miejscu są Nasi Pracownicy - Spawacze, bardzo zadowoleni z warunków pracy.

Szukamy osób, które szukają stabilnej pracy i długofalowej współpracy.Lokalizacja : LingenAktualnie zatrudniamy ponad 400 osób na terenie Niemiec.

Posiadamy 220 aktywnych umów z Klientami co oznacza stabilność zatrudnienia, pełną legalność i terminowość wynagrodzeń.Zakres prac : Obsługa prasy krawędziowej.

Gięcie swobodne za pomocą maszyn Trumpf (sterowanie Delem). Od października dwie nowe prasy krawędziowe Safan z systemem sterowania Safan.

Wymagania : -Doświadczenie min 2-3 lata,W razie czego będziemy zainteresowani Pomocnikami do przyuczenia.Praca na 3 zmiany Wybranemu Kandydatowi oferujemy : -stawkę 14,50 Euro / h Brutto bez znajomości języka niemieckiego-stawkę 15,00 Euro / h Brutto z podstawową znajomością języka niemieckiego-polską umowę o pracę,-BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy,-dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,-możliwość otrzymania zaliczki,-dodatkowo płatne nadgodziny i nocki 25-100%,-klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,-możliwość długoterminowej współpracy,-opiekę ze strony polskiego biura,-świadczenia Kindergeld,

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku