Sprzedawca
CARRY Sp. z o.o.
Tarnów, małopolskie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Sprzedawca

Miejsce pracy : Tarnów

Twój zakres obowiązków

  • miła oraz profesjonalna obsługa klienta
  • praca z produktem (dbanie o standardy VM)
  • obsługa kasy
  • Nasze wymagania

  • jesteś komunikatywny oraz nastawiony na pracę z ludźmi
  • angażujesz się w powierzone obowiązki
  • chcesz zdobyć doświadczenie w marce modowej - APLIKUJ!
  • To oferujemy

  • umowę o pracę
  • system premiowy
  • zniżki pracownicze na produkty firmowe
  • udział w szkoleniach wewnętrznych
  • kilka ścieżek rozwoju i awansu w zależności od Twoich chęci i predyspozycji
  • Benefity

  • rabaty na zakupy pracownicze
  • CARRY Sp. z o.o.

    Firma CARRY działa od 30 lat działa w branży modowej, mamy ponad 100 sklepów i 1000 pracowników. Łączy nas pasja i energia do wspólnej pracy, razem tworzymy naszą markę.

    Szukamy osoby energicznej, komunikatywnej, która chce zdobyć nowe doświadczenie. Jesteśmy firmą angażującą się w rozwój i szkolenia, stawiamy na nasz ambitny zespół, zauważamy i doceniamy.