MECHANIK SAMOCHODOWY
Centralna Baza Ofert Pracy
Grudziądz
1 d. temu
source : infoPraca

Numer oferty : StPr / 20 / 1586

Obowiązki :

zgodny ze stanowiskiem

Wymagania :

Wymagania konieczne :

Wykształcenie :

  • zasadnicze zawodowe, brak
  • Pozostałe wymagania :

  • Wymagane uprawnienia SEP do 1 KV. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Praca przy Składowej 21 w Grudziądzu.
  • Miejsce pracy : Dworcowa 47, 86-300 Grudziądz, powiat : m. Grudziądz, woj : kujawsko-pomorskie

    Rodzaj umowy : Umowa o pracę na czas określony

    Wymagane dokumenty : CV

    Sposób aplikowania : bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty