Specjalista ds. Planowania Produkcji
KS Service
Aleksandrów Łódzki, Łódzkie
3 d. temu

Specjalista ds. Planowania Produkcji konkurencyjne wynagrodzenie

  • Aleksandrów Łódzki, Łódzkie
  • Data : 2019-05-25, do końca 8 dni
  • Kandydacie / Kandydatko!

    Każdy z naszych pracowników jest dla nas ważny, dlatego zapewniamy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji.

    Wiemy jak ważny jest odpoczynek, dlatego pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 . Jeśli jesteś chętny / a, możesz przystąpić do systemu prywatnej opieki medycznej.

    Dołączając do nas zyskujesz możliwość podnoszenia swoich kompetencji oraz szansę na zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie i rozwój w jej strukturach.

    Zależy nam, abyś :

    posiadał / a wykształcenie wyższe oraz komunikatywną znajomość języka angielskiego . Ważne, żebyś dobrze obsługiwał / a program SAP (moduł PP) , znał / a zagadnienia strategii planowania (MTO,MTS,ATO) i filozofii Lean .

    Jeśli do tego lubisz pracować w zespole i jesteś nastawiony / a na realizację celów koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

    Świetnie, jeśli posiadasz doświadczenie w planowaniu produkcji, ale nie jest to warunek konieczny.

    Zadania na stanowisku pracy :

  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej
  • kontrolowanie dostępności materiałów do zleceń produkcyjnych oraz optymalizacja zapasów
  • identyfikacja problemów i udział w ich rozwiązywaniu
  • uczestniczenie w projektach usprawniających procesy planowania i nadzorowania produkcji
  • współpraca z działem zakupów, produkcji i logistyki
  • Wysokie wynagrodzenie Opieka lekarska Przyjazna atmosfera Sprzęt do pracy Umowa o pracę Szkolenia

    Oferta Specjalista ds. Planowania Produkcji konkurencyjne wynagrodzenie spełnia Twoje oczekiwania? Na co czekasz?

    Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych