Praca biurowa
rzeszow.finanse@wp.pl
Rzeszów, Podkarpackie
6 d. temu
source : Lento.pl

Biuro finansowo-ubezpieczeniowe poszukuje doradców! Jesteś ambitny / a, lubisz zdobywać nową wiedzę i poznawać ciekawych ludzi?

Zapraszamy do kontaktu! Twoje zadania : # Pozyskiwanie klientów i utrzymywanie z nimi pozytywnych relacji # Prezentowanie aktualnych ofert i doradzanie w sprawie nowych rozwiązań # Udział w szkoleniach i poszerzanie wiedzy z zakresu finansów i ubezpieczeń Wymagania : # Niekaralność # Wykształcenie minimum średnie # Łatwość w nawiązywaniu kontaktów # Zaangażowanie i chęć do pracy # Pozytywne nastawienie # Prawo jazdy kat.

B W zamian otrzymasz : # Elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb # Wysoki system prowizyjny # Jasną ścieżkę awansu # Pakiet szkoleń, który przyda Ci się w Twojej karierze zawodowej # Pracę w zgranej ekipie APLIKUJ już dziś na adres Aplikując na to ogłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku