PHP Developer
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Wrocław
2 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

PHP Developer Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy z branży IT - osoby do pracy, na stanowisku :

Miejsce pracy : Legnica / Wrocław

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy :

  • tworzenie oprogramowania w technologii PHP,
  • tworzenie systemu informatycznego od podstaw z wykorzystaniem najnowszego stacku,
  • codzienna praca w metodyce SCRUM i Kanban.
  • Wymagania

    Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

  • posiadasz min. roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w PHP lub innym języku programowania,
  • pracowałeś już z systemem kontroli wersji (Git),
  • posiadasz dobrą znajomość frameworka Laravel, a także nie jest Ci obca praca z relacyjnymi bazami danych,
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym (B2),
  • masz doświadczenie w pracy z dobrymi praktykami programistycznymi i z wzorcami projektowymi,
  • cechują Cię : stała gotowość do rozwoju oraz umiejętności analitycznego myślenia,
  • posiadasz doświadczenie w pracy z Vue i z nierelacyjnymi bazami danych - atut mile widziany.
  • Pracodawca oferuje :

  • pracę przy interesujących projektach w najnowszych technologiach,
  • dofinansowania do szkoleń, sympozjów, spotkań oraz tematycznych kursów i studiów podyplomowych,
  • pracę częściowo zdalną oraz elastyczne godziny pracy,
  • 25 dni płatnego wolnego,
  • kartę Multisport, a także lekcje z języka angielskiego z native speakerem,
  • zatrudnienie na zasadach B2B.
  • Zgłoś tę pracę