Młodszy Specjalista ds. Zakupów
El-Cab
Bolechowo-Osiedle (pow. poznański), wielkopolskie, Polska
4 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Bolechowo-Osiedle (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • tworzenie zapytań ofertowych, analiza i wybór ofert
  • negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych z obecnymi i przyszłymi dostawcami
  • analiza zapotrzebowania materiałowego, planowanie dostaw, składanie zamówień i monitorowanie ich realizacji
  • zarządzanie zapasami materiałów produkcyjnych
  • weryfikacja poprawności dokumentów związanych z zakupami materiałów
  • inicjowanie i prowadzenie projektów optymalizujących procesy zaopatrzeniowe
  • identyfikowanie możliwości redukcji kosztów materiałowych i logistycznych
  • Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym
  • min. 1 rok doświadczenia w obszarze zakupów / zaopatrzenia / logistyki w zakładzie produkcyjnym
  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • dobra znajomość programu MS Excel
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • szkolenia wdrożeniowe niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • możliwość rozwoju zawodowego (budżet na szkolenia zewnętrzne)
  • dofinasowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego, medycznego, karty Multisport czy Flexipass
  • inne dodatki socjalne m.in. świadczenie urlopowe, bony na święta
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • El-Cab

    El-Cab istnieje na rynku od 1996r. i nieustannie się rozwija. Od 2021 r. spółka należy do amerykańskiej grupy Amphenol działającej w 40 krajach na całym świecie.

    Głównym profilem działalności firmy jest produkcja wiązek elektrycznych dla przemysłu motoryzacyjnego, morskiego i kolejnictwa, a także elementów wyposażenia pojazdów.

    El-Cab jest również dystrybutorem części i systemów wielu światowych marek.

    Firma zatrudnia ok. 750 osób i nieustannie stara się zapewniać swoim pracownikom dobre i zdrowe środowisko pracy. Dbanie o pracowników i ich potrzeby jest bardzo ważną częścią kultury organizacji.

    El-Cab zapewnia stabilne i elastyczne zatrudnienie.

    Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926)