PRACOWNIK MAGAZYNU
Accurat Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
Świebodzin, Lubuskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Accurat Sp. z o.o., jest prężnie rozwijającą się na rynku polskim agencją pracy tymczasowej, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (nr 10435).

Oferujemy pracę w Polsce jak i za granicą. Poszukujemy na stanowisko : PRACOWNIK MAGAZYNU Miejsce pracy : Świebodzin Oferujemy : - od 17,00 brutto na godzinę, - umowę o pracę w międzynarodowej firmie, - trzyzmianowy system pracy, - etat : ½, ¾ lub pełny, - POMAGAMY W UZYSKANIU KARTY POBYTU ORAZ POZWOLENIA NA PRACĘ.

Wymagamy : - podstawowej znajomości obsługi komputera, - umiejętności pracy w zespole, - punktualności, niezawodności i motywacji.

Zakres obowiązków : - przepakowywanie artykułów zwrotnych znanych firm odzieżowych, - praca na linii, - skanowanie i wprowadzanie danych do komputera, - kontrola jakości i ilości produktów.

Szczegółowe informacje pod wskazanym numerem telefonu oraz w siedzibie firmy : Accurat Sp z o.o. Plac Jana Pawła II 9 / 1 66-200 Świebodzin Tel.

68 420 00 90 CV prosimy wysyłać pod adres : Prosimy o dołączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji 9 zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych osobowych z dnia 29,08,1997, dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883)".

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku