Konserwator maszyn- praca w godzinach 7-15 / ok. 18zł brutto
KS Service
Poznań, Wielkopolskie
4 d. temu

  • Poznań, Wielkopolskie
  • Data : 2019-05-25, do końca 8 dni
  • Od kandydatów oczekujemy :

  • sumienności i dokładności w wykonywanych obowiązkach
  • gotowości podjęcia pracy od zaraz w Plewiskach koło Poznania
  • Z nami zyskujesz :

  • pracę w godzinach 7 : 00-15 : 00
  • pewność wolnych weekendów
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości ok. 17 zł brutto
  • umowę zlecenie
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki i odzież roboczą
  • Zadania na stanowisku pracy :

  • prace porządkowe
  • czyszczenie części maszyn
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • Wysokie wynagrodzenie Przyjazna atmosfera Sprzęt do pracy Szkolenia

    Oferta Konserwator maszyn- praca w godzinach 7-15 / ok. 18zł brutto spełnia Twoje oczekiwania? Na co czekasz?

    Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych