Pomocnik mistrza serwisu
Grupa Zdunek
Gdynia, Pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Grupa ZDUNEK to firma z 40-sto letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko : Pomocnik Mistrza Serwisu Miejsce pracy : Gdynia Do obowiązków pracownika będzie należało : Pomoc w koordynacji i organizacja pracy na serwisie mechanicznym, Nadzór nad jakością wykonywanych napraw przez mechaników i elektromechaników zgodnie w wytycznymi producenta, Wymiana informacji pomiędzy warsztatem a biurem obsługi, Jazdy próbne pojazdami przed i po naprawie, Prowadzenie dokumentacji urządzeń i narzędzi na serwisie, Motywowanie pracowników.

Od naszego kandydata oczekujemy : Mile widziane doświadczenie w zawodzie mechanika, Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, Znajomości branży motoryzacyjnej, Zaangażowania w pracę oraz chęci rozwijania umiejętności zawodowych, Dobrej organizacji pracy własnej, Prawa jazdy kat.

B. Naszym pracownikom zapewniamy : Umowę o pracę, Pracę w młodym i profesjonalnym zespole, w firmie, o stabilnej pozycji na rynku, Niezbędne narzędzia pracy, Atrakcyjny system wynagrodzenia, Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego, Bardzo dobre warunki pracy.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ. Dziękujemy za złożone aplikacje. Informujemy, że zapoznamy się z każdą z nich, jednak skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku