Gabinet Arie Stomatologia w Łodzi zatrudni lekarza dentystę.
Arie Stomatologia
Łódź, Łódzkie
1 d. temu
source : Lento.pl

Prywatna klinika stomatologiczna Arie Stomatologia w Łodzi (Retkinia) zatrudni lekarza dentystę. Arie Stomatologia oferuje Pacjentom kompleksową opiekę w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej.

Zajmujemy się m.in. leczeniem zachowawczym, profilaktyką próchnicy, chirurgią (specjalista chirurgii twarzowo-szczękowej), endodoncją (również pod mikroskopem, z wykorzystaniem ultradźwięków i narzędzi maszynowych), protetyką (specjalista protetyki stomatologicznej), implantologią, wybielaniem zębów i innymi zabiegami estetycznymi.

Gabinet jest kompleksowo i nowocześnie wyposażony m.in. w : mikroskop, radiowizjografy, wirówkę do zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, nóż do koagulacji i ultradźwięki do leczenia endodontycznego.

Wartością gabinetu Arie Stomatologia są profesjonalni i zaangażowani lekarze dentyści, dla których medycyna jest nie tylko pracą, ale i pasją.

Od współpracujących z nami lekarzy oczekujemy, że swoimi kompetencjami, entuzjazmem i potencjałem wniosą wkład w dalszy rozwój i kolejne sukcesy gabinetu.

W naszym zespole pracują już m.in. specjaliści protetyki i chirurgii twarzowo-szczękowej. Wraz z rozwojem kliniki chcemy zapewnić Pacjentom jeszcze obszerniejszą specjalistyczną opiekę.

Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z : - lekarzem dentystą wszechstronnym (możliwa również praca w soboty), - implantologiem, - specjalistą np.

pedodoncji, endodoncji, stomatologii zachowawczej z endodoncją lub periodontologii. Oferujemy dobrze przygotowane miejsce pracy, możliwość korzystania z nowoczesnego sprzętu medycznego, pracę w kompetentnym zespole oraz atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do ilości przyjętych pacjentów.

Od kandydatów oczekujemy : - rozległej wiedzy z zakresu stomatologii i minimum 2 letniego doświadczenia w pracy jako lekarz dentysta, - dobrej znajomości języka angielskiego (również słownictwa medycznego), - mile widziane jest posiadanie własnej działalności gospodarczej.

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych przez formularz kontaktowy lub kontakt telefoniczny : 506-298-869.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku