Pracownik obsługi klienta
Poczta Polska SA
Opole, Opolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Poczta Polska S.A. poszukuje kandydatek / kandydatów na stanowisko : Pracownik Obsługi Klienta Miejsce pracy : Opole 296 / 2019 U nas zyskasz : umowę o pracę na czas zastępstw (około 1 roku), pensję zawsze na czas i premię miesięczną, trzynastą pensję i dodatek stażowy, dofinansowanie do wypoczynku, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.

Skontaktuj się z nami, jeśli : masz wykształcenie minimum średnie, profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca, potrafisz obsługiwać komputer, znasz pakiet MS Office na poziomie podstawowym, jesteś osobą komunikatywną i zorganizowaną, jesteś gotowy / a do pracy zmianowej.

Mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta i sprzedaży. Na Twój dzień pracy będzie się składać : profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, aktywna sprzedaż towarów handlowych w urzędzie pocztowym, bieżąca rejestracja danych do systemu operacyjnego, sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanej sprzedaży.

Zachęcamy także do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością, powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy. Czekamy na Twoje CV Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko kilka minut.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku