Digital Marketing Specialist
SalesFor
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
‎11 godz. temu
source : Lento.pl

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Naszym Klientem jest producent drukarek 3D, materiałów do druku, służących do zaawansowanego prototypowania dla projektantów, projektantów przemysłowych, inżynierów.

Aktualnie poszukuje doświadczonych i dynamicznych osób na stanowisko : Digital Marketing Specialist Nr Ref : DMS / O / 217 / 2018 Miejsce Pracy : Olsztyn Obowiązki : Wdrażanie, optymalizacja i zarządzanie kampaniami Google Ads, Google Merchant, Facebook Ads, YouTube Ads o zasięgu globalnym Analiza ruchu za pomocą Google Analitycs i Google Search Consol Cykliczne tworzenie raportów z prowadzonych działań marketingowych w zakresie płatnego pozyskiwania ruchu Analiza działań konkurencji w obrębie płatnych działań marketingowych Testowanie nowych rozwiązań przy użyciu wersji beta produktów Google i Facebook Współpraca z działem marketingu w zakresie analityki prowadzonych projektów oraz przygotowywania strategii reklamowej Wymagania : Minimum 2-

letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii sponsorowanych Google Ads, Facebook Ads, w tym również o zasięgu międzynarodowym Aktualny certyfikat Google Adwords Umiejętność generowania określonych wskaźników KPI i raportowania ich Znajomość narzędzi wykorzystywanych do digital marketingu, takich jak : SEMRush, Ahrefs, AWR Cloud, DoubleClick itp.

Dobra znajomość SEM / SEO Mile widziana podstawowa znajomość HTML / CSS Znajomość arkuszy kalkulacyjnych (MS Excel, Google Docs) Znajomość najnowszych trendów marketingu internetowego Oferujemy : Pracę przy projektach opierających się na rynkach międzynarodowych Stabilne zatrudnienie Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach Wpływ na rozwój organizacji Możliwość rozwoju zawodowego Rejestr Agencji Zatrudnienia : 8519 Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim / angielskim na adres : w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref : DMS / O / 217 / 2018 BARDZO WAŻNE! Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul.

Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią obowiązku informacyjnego oraz akceptuję jego postanowienia. Obowiązek informacyjny dla kandydatów Zgodnie z art.

13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż : 1)Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest SALES FOR Krzysztof Matyja z siedzibą ul.

Łucka 15 / 312, 00-842 Warszawa; 2)Inspektor ochrony danych nie został powołany; 3)Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art.

 • 6 ust 1 pkt a; 4)Odbiorcą Pani / Pana danych osobowych będzie przyszły pracodawca; 5)Pani / Pana dane osobowe nie będą przekazywane do Państwa trzeciego / organizacji międzynarodowej;
 • 6)Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat po zakończeniu rekrutacji na wybrane przez Panią / Pana stanowisko;
 • 7)Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 • 8)Ma Pan / Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

  9)Podanie przez Pana / Panią danych osobowych jest warunkiem umownym. Jest Pan / Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie nie zakwalifikowanie do procesu rekrutacji.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku