Handlowiec
Enexon Sp. z o.o.
Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
4 d. temu
source : Pracuj.pl

Handlowiec

Miejsce pracy : Toruń

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów biznesowych i indywidualnych,
  • przygotowanie ofert handlowych,
  • monitorowanie realizacji zamówień oraz współpraca z Działem Zakupów,
  • nadzór nad właściwym poziomem stanów magazynowych w oddziale,
  • bieżąca praca magazynowa,
  • wystawianie dokumentów sprzedaży.
  • Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie mile widziane wykształcenie wyższe (elektrotechniczne, elektryczne),
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość produktów elektrycznych,
  • zaangażowanie w realizacje powierzonych zadań,
  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • samodzielność, rzetelność, profesjonalność w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • praktyczna znajomość MS Office (Excel, Word, Outlook).
  • To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat),
  • pracę w stabilnej, renomowanej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • szkolenia techniczne i merytoryczne,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • platforma elearningowa do nauki języków
  • Enexon Sp. z o.o.

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią hurtowni elektrycznych w Polsce. W naszych punktach sprzedaży zaopatruje się ponad 18 000 elektryków w całej Polsce, dlatego tak dobrze wiemy, czego potrzebuje każdy elektroinstalator, by móc szybko i dobrze wykonywać swoją pracę.

    Wyróżniamy się na rynku kompletnością oferty i dostępnością asortymentu w bardzo korzystnych cenach, porównywalnych z tymi w sklepach on-line.

    Dodatkowo oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w konfiguracji produktów.