KUCHARZ | PIZZERMAN
Split
Radom, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Nowo powstający obiekt rozrywkowo-gastronomiczny w Radomiu zatrudni na stanowiska : 1. Kucharz (z doświadczeniem) 2. Pizzerman (z doświadczeniem) (Ważne - napisz w tytule na jakie stanowisko aplikujesz!) Będzie to pierwsza kręgielnia w Polsce z nowoczesnym system bowlingowym, częścią restauracyjną oraz salami : VIP i kameralną.

W związku z tym poszukujemy osób chętnych do działania , u których nie kończy się tylko na słowach! Oczekujemy : - doświadczenie - dotyczy stanowisk Kucharz Pizzerman Pomoc kuchenna - komunikatywność, wysoka kultura osobista, operatywność i samodzielność w działaniu - dokładność, sumienność, skoncentrowanie na pracy, zaangażowanie - naturalna gotowość do pomagania innym członkom zespołu - pasji do pracy w gastronomii i dyspozycyjności - umiejętność pracy w zespole Oferujemy : - stabilne warunki zatrudnienia -atrakcyjne wynagrodzenie - niezbędne narzędzia pracy - praca w młodym, dynamicznym i przyjaznym zespole Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Pozostałym dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art.

6 ust. 1 a i c Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. zawartych w nadesłanych dokumentach aplikacyjnych CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej niż przez rok prowadzonej przez firmę 2-E s.

c. Sylwester Gawęda, Ewa Wosiak, ul. 1905 Roku 30A, 26-600 Radom jako Administratora Danych zgodnie z art. 4 ust. 7 Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016r.

Podanie przeze mnie danych osobowych poza zakresem wymaganym przez Kodeks Pracy jest dobrowolne. Tym samym zostałam / em poinformowany, że każdej osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do uzyskania informacji o zasadach przetwarzania, kontroli, poprawiania i zabezpieczenia danych osobowych, a także prawo do złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania oraz, że przysługuje mi prawo wniesienia skargi do UODO (Urzędu Ochrony Danych Osobowych), gdy uznane zostanie, iż przetwarzanie wizerunku i podanych na oświadczeniu danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

Informujemy Państwa, iż Administratorem Danych Pani / Pana danych osobowych jest 2-E s.c. Sylwester Gawęda, Ewa Wosiak, ul.

1905 Roku 30A, 26-600 Radom.

 • Każdej osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do uzyskania informacji o zasadach przetwarzania, kontroli, poprawiania i zabezpieczenia danych osobowych a także prawo do złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania zgodnie z przepisami Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 • Administrator Danych informuje, iż każdej osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - UODO, gdy uznane zostanie, iż przetwarzanie wizerunku i podanych na oświadczeniu danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku