HANDLOWIEC praca w Sochaczewie
Boryszew SA Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie
Sochaczew, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

HANDLOWIEC praca w Sochaczewie ID : 529402 Praca / Praca handlowiec / Praca handlowiec oferuję Łowicz, Kocierzew Południowy, Nieborów Dodano : 19-04-2020 Kontakt : tel 46 869 02 01 w.

518 POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKO : HANDLOWIEC Miejsce pracy : Sochaczew Opis stanowiska : Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za aktywny rozwój sprzedaży produktu ERG CleanSkin poprzez pozyskiwanie oraz obsługę klientów firmy. Od kandydatów oczekujemy :

 • łatwości nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z klientem,
 • samodzielności, dużego zaangażowania, pozytywnego nastawienia i umiejętności wchodzenia przez zamknięte drzwi",
 • sprawnej obsługi komputera i aplikacji biurowych, w tym MS Excel ,
 • bardzo dobrej umiejętności prowadzenia prezentacji oraz komunikacji werbalnej i pisemnej,
 • samodzielności, inicjatywy i bardzo dobrej organizacji pracy,
 • motywacji do ciągłego uczenia się i rozwijania kompetencji,
 • wykształcenia minimum średniego.
 • Doświadczenie w dziale handlowym oraz sukcesy w sprzedaży będą dodatkowym atutem. Oferujemy :
 • stabilne zatrudnienie,
 • pakiety : socjalny i medyczny
 • szkolenia z zakresu oferowanych produktów i technik sprzedaży,
 • wynagrodzenie miesięczne powiązane z osiąganymi wynikami,
 • możliwość awansu w dziale sprzedaży firmy,
 • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem handel na adres : Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Boryszew S.
 • A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie z siedzibą : 96-500 Sochaczew; ul. 15 Sierpnia 106; telefon : +48468630201; e mail : Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

  Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Posiada Pan / Pani : prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 • Cofnięcie zgody powinno zostać dostarczone osobiście lub listem poleconym na adres : Boryszew S.A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie;
 • 96-500 Sochaczew ul. 15 Sierpnia 106. Możecie ją Państwo również przesłać pocztą elektroniczną na adres : lub zgłosić telefonicznie pod numerem +48468630201 Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 miesiące od dnia przesłania CV.

  Za zgodą kandydatów w okresie 2 lat od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

  Dane osobowe kandydatów mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu. Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Boryszew S.

  A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie z siedzibą : 96-500 Sochaczew; ul. 15 Sierpnia 106, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

  Jeśli wyraża Pan / Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Boryszew S.

  A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie z siedzibą : 96-500 Sochaczew; ul. 15 Sierpnia 106 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku