Młodszy Specjalista ds. Logistyki
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Katowice, Śląskie, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

Dla międzynarodowej firmy, będącej jednym z globalnych liderów produkcji żywności, kosmetyków i środków czystości i mającej swoją siedzibę w Katowicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Logistyki.

Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się : wsparciem zespołu front office w operacjach oceanicznych (import i eksport), zbieraniem danych transportowych, tworzeniem zamówień i wysyłek, nadzorowaniem procesów płatności (weryfikacja kosztów, wysyłka faktur) oraz moniotorowaniem poprawności dokumentacji.

Od kandydatów wymaga się : ukończenia studiów kierunku logistycznego lub doświadczenia pracy w obszarze logistyki, dobrej znajomości języka angielskiego (min.

B2), dobrej znajomości Excela (tabele przestawne), a atutem będzie doświadczenie pracy w obsłudze klienta.

W ofercie : pakiet szkoleń wdrożeniowych, praca zdalna na terenie Śląska (sprzęt wysyłany kurierem), możliwość nabrania pierwszego doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym i duże możliwości rozwoju.

Jeśli interesuje Cię start kariery w obszarze logistyki lub rozwinięcie dotychczasowych umiejętności w tym obszarze : aplikuj juz teraz!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku