Pracownik produkcji (m/k) / Работник продукции (м/ж)
Trenkwalder S.r.l.
Legnica
‎17 godz. temu

Obowiązki :

  • produkcja dywanów i elementów dekoracyjnych do instalacji wewnątrz maszyn,
  • produkcja części zamiennych,
  • kontrola jakości,
  • praca przy linii produkcyjnej.
  • Обязанности :

  • виробництво килимків та декоративних елементів для монтажу всередині машин,
  • виробництво запчастин,
  • контроль якості,
  • робота на продукційній лінії. Wymagania :
  • gotowość do pracy zmianowej przez 8 godzin + możliwe godziny nadliczbowe (dzień roboczy przez 10-12 godzin), 5-6 dni w tygodniu,
  • zdolności manualne,
  • pożądana znajomość języka polskiego.
  • Вимоги до кандидатів :

  • готовність до позмінної роботи по 8 годин + можливі наднормові години (робочий день по 10-12 годин), 5-6 днів на тиждень,
  • мануальні здібності,
  • бажане знання польської мови на достатньому для розуміння рівні. Oferujemy :
  • oficjalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowa o pracę),
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • wynagrodzenie : 2415 zł / miesiąc brutto + możliwa premia do 15% miesięcznego wynagrodzenia + możliwa płatność za nadgodziny 50% / 100% : do 2800-3000 zł miesięcznie netto,
  • gwarancja wypłaty wynagrodzenia 10. dnia następnego miesiąca,
  • zakwaterowanie 0 zł,
  • transport z / do pracy 80 zł miesięcznie,
  • stałe wsparcie koordynatora.
  • Пропонуємо :

  • офіційне працевлаштування відповідно до Польського законодавства (umowa o pracę),
  • медичне страхування,
  • зарплата : 2415 зл. / міс. брутто + можлива премія до 15% зарплати щомісячно + можливі платні наднормові години 50% / 100% : до 2800-3000 зл місячно чистими,
  • гарантію виплати заробітної плати 10 числа наступного місяця,
  • проживання 0 злотих,
  • транспорт з / на роботу 80 зл / щомісячно,
  • постійну підтримку координатора.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych