magazynier - bez UDT
Randstad Polska
Wrocław, Polska
6 d. temu

Poszukujesz pracy z możliwością długofalowej współpracy!

Pracuj na magazynie w systemie 2 zmianowym!

Lokalizacja : Wrocław, ul. Graniczna.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • praca w systemie II zmianowym 06 : 00 do 14 : 00 oraz 14 : 00 do 22;00;
  • wynagrodzenie do 3900 zł brutto miesięcznie;
  • możliwość długofalowej współpracy.
  • zadania

  • kompletacja zamówień;
  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego;
  • skanowanie produktów.
  • oczekujemy

  • motywacji do podjęcia długofalowej współpracy.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47