Asystent sprzedaży z j. angielskim
ATUS GROUP
Borowa, Podkarpackie
‎12 godz. temu
source : Lento.pl

OSOBA NA TYM STANOWISKU ODPOWIEDZIALNA BĘDZIE ZA : -PROFESJONALNĄ TELEFONICZNĄ I EMAILOWĄ OBSŁUGĘ KLIENTÓW W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM, -UDZIELANIE KLIENTOM INFORMACJI DOT.

REALIZACJI ZAMÓWIEŃ - ŚCISŁĄ WSPÓŁPRACĘ Z DZIAŁEM SPRZEDAŻY I PRODUKCJI -NADZOROWANIE PROCESU PRZYGOTOWANIA I WYSYŁKI ZAMOWIEŃ OD A DO Z Czego wymagamy?

Chęci i zaangażowania w realizację powierzonych zadań oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie.

Pracujemy w dynamicznym zespole- dołącz do nas a zyskach doświadczenie i wiedzę z zakresu profesjonalnej obsługi klienta.

Co oferujemy? pracę w oparciu o umowę o pracę pracę w trybie jednozmianowym pn-pt szerokie możliwości rozwoju zawodowego atrakcyjne wynagrodzenie niezbędne narzędzia pracy Wyślij swoje CV na adres wraz z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATUS GROUP SP.

Z O.O. SP. K. w Sadkowej Górze w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku