Serwisant/monter Klimatyzacji i urządzeń Chłodnicznych
AllesCool
Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma AllesCool zatrudni osobę na stanowisko serwisanta urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na korzystnych warunkach umowy o pracę.

Mile widziane doświadczenie zawodowe, kreatywność i dyspozycyjność, oraz łatwość w podejmowaniu decyzji .Nasza firma działa na rynku od 15 lat i posiada duże doświadczenie i wysoką pozycję na rynku w swojej branży.

Opis stanowiska (elektromechanik urządzeń chłodniczych) :

  • naprawa urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na terenie Polski
  • okresowe przeglądy i obsługa techniczna wg. zaleceń producenta
  • zdiagnozowanie przyczyny usterki i określanie zakresu naprawy
  • naprawy z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi
  • współpraca z autoryzowanym serwisem danych producentów urządzeń Od kandydatów oczekujemy :
  • przygotowania zawodowego w zawodzie elektryk, elektromechanik lub automatyk
  • uprawnienia SEP "E"
  • prawo jazdy kategorii B
  • chęci i zaangażowania w zdobywaniu wiedzy na temat urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • podstawowa wiedza z obsługi komputera
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów Oferujemy :
  • Wynagrodzenie 5000zł brutto pracę na podstawie umowy o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i certyfikacje z odbytych szkoleń
  • pracę w 2 osobowej grupie serwisowej o wysokich standardach wizerunkowych i specjalistycznego wyposażenia technicznego
  • motywacyjne wynagradzanie adekwatne do osiąganych celów i czasu pracy (możliwość nadgodzin)
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych