Technik farmaceutyczny Sosnowiec
Apteka Blisko Ciebie
Sosnowiec, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Apteka "Apteka Blisko Ciebie" w Sosnowcu zatrudni technika farmaceutycznego. Zakres Obowiązków : - zapewnienie profesjonalnej obsługi Pacjentom apteki - udzielania Pacjentom fachowej informacji na temat działania i dawkowania leków oraz innych środków medycznych - realizacja recept - sporządzanie i wydawanie leków recepturowych Wymagania : - wykształcenie kierunkowe (otrzymanie dyplomu potwierdzającego tytuł technika farmaceutycznego) - umiejętność pracy w zespole, jak i bardzo dobra organizacja pracy własnej Oferujemy : - umowę o pracę bez okresu próbnego - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - atrakcyjne warunki finansowe - możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności - stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych udział w szkoleniach - możliwość przystąpienia do pakietu sportowego oraz grupowego ubezpieczenia na życie - pracę w zaangażowanym i doświadczonym zespole - poznawanie najnowszych rozwiązań informatycznych W aptece istnieje możliwość odbycia stażu zawodowego.

U nas poznasz zasady funkcjonowania apteki ogólnodostępnej, a pod okiem doświadczonego personelu nauczysz się sporządzać leki recepturowe i zdobędziesz rzetelną wiedzą na temat wydawania produktów leczniczych i wyrobów medycznych.

Pomożemy Ci zapoznać się z dokumentacją apteczną i fachową literaturą, pokażemy, jak zorganizować swoją pracę w aptece, aby była ona efektywna, a obsługa programu Kamsoft nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic.

Informujemy, że kontakt z Państwem jest możliwy tylko po przesłaniu CV zawierającego odpowiednią klauzule wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Farm Service s.

c. Andrzej Szklorz, Katarzyna Szklorz, Leszek Jargan, Jolanta Jargan danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzonych bieżących lub przyszłych rekrutacji, jak również przekazania ich podmiotom prowadzącym apteki pod nazwą APTEKA BLISKO CIEBIE w ww.

celu. Poinformowano mnie poprzez udostępnienie polityki prywatności o podstawach celach i czasie przetwarzania danych osobowych dobrowolności ich podania przysługujących mi w związku z przetwarzaniem uprawnieniach kategoriach odbiorców a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art.

13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku