.NET Developer
TEMREC
Wroclaw, PL
1 d. temu
source : Just Join IT

XML (regular)

MS SQL Server (regular)

ASP.NET MVC (regular)

SOAP (regular)

  • Net Framework (regular)
  • C# (regular)

    Dla naszego Klienta, stabilnego software'u z Warszawy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : .NET Developer

    Obowiązki :

  • projektowanie i tworzenie nowych aplikacji,
  • rozbudowa istniejących aplikacji,
  • realizacja testów oprogramowania,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej.
  • Wymagania :

  • umiejętność programowania w języku C# z wykorzystaniem .NET Framework 4.6 lub nowszy (znajomość .NET Core będzie dodatkowym atutem) ,
  • znajomość SOAP, WCF, REST API,
  • znajomość ORM (NHibernate),
  • znajomość ASP.NET MVC,
  • znajomość JavaScript (znajomość ExtJS będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość baz danych MS SQL Server 2008 lub nowszy,
  • znajomość XML,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji i literatury technicznej,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z BPEL 2.0, UDDI Services 3.0 i Apache ODE.
  • Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość pracy zdalnej (po przeszkoleniu),
  • elastyczny czas pracy,
  • zatrudnienie w ramach dowolnej formy umowy,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport,
  • wynagrodzenie w wysokości 10.000 13.000 zł brutto.
  • Zgłoś tę pracę