Praca Managerska Zakopane
Movement Sp. z. o. o.
Zakopane, Małopolskie
‎16 godz. temu
source : Lento.pl

Renomowany Klub Nocny w Zakopanem poszukuje otwartej i kreatywnej kobiety na stanowisko Managerskie. Do obowiązków należeć będzie dbanie o utargi firmy, nadzór i motywacja podległego zespołu, ustalanie grafików, dbałość o kontakty i doskonałą obsługę zarówno nowych jak i stałych Klientów a także realizacja wyznaczonych targetów Jeśli jesteś osobą komunikatywną, myślisz nieszablonowo a do tego masz cechy przywódcze ta praca jest właśnie dla Ciebie! Nie masz doświadczenia?

To nie problem - zapewnimy Ci odpowiednie szkolenie. Oferujemy pracę w oparciu o umowę 5 dni w tygodniu w młodym i energicznym zespole, możliwość zdobycia doświadczenia oraz atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja od sprzedaży) ok 4-6 tys zł miesięcznie Jeśli zainteresowała Cię ta oferta prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku