Pracownik biurowy dział kadr i płac
Kadry Serwis
Szczecin, Zachodniopomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Do naszego biura, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy Kandydata / Kandydatki na stanowisko : Pracownik biurowy dział kadr i płac Miejsce pracy : Szczecin (Centrum) Numer ref.

AKP / 12 / 2019 Obowiązki : Pomoc przy naliczaniu wynagrodzeń i sporządzanie list płac, Prowadzenie ewidencji czasu pracy, Przygotowywanie umów dla pracowników oraz prowadzenie akt osobowych, Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników, Sporządzanie raportów kadrowo płacowych, Wymagania : Znajomość prawa pracy mile widziana i naliczania wynagrodzeń, Doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku min.

pół roku lub wykształcenie kierunkowe Mile wdzianie doświadczenie w pracy na programie Comarch Optima i programu Płatnik.

Oferujemy : Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie, Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku, Możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr 531 641 084 . Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp.

z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w / w firmę.

Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom). Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Nie jest to oferta pracy tymczasowej. 11779 numer agencji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku