Praca dodatkowa
McDonalds
Brześć Kujawski, Kujawsko-pomorskie
7 d. temu

Restauracja McDonald’s ® MOP Machnacz A1 W, zatrudni osoby pełnoletnie w pełnym i niepełnym wymiarze godzin na stanowisko Pracownik restauracji Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : przygotowywanie produktów, np.

kanapek, sałatek, deserów, napojów, obsługa urządzeń sprzedaż produktów - obsługa kasy fiskalnej, zestawianie i wydawanie zamówień prace magazynowe -

uzupełnianie zapasów utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń prace porządkowe na sali restauracyjnej oraz na terenie zewnętrznym wokół restauracji Doświadczenie w gastronomii nie jest wymagane.

Oferujemy elastyczne godziny pracy, szereg szkoleń, możliwość rozwoju i awansu. Serdecznie zapraszamy również osoby niepełnosprawne.

 • W naszej restauracji MOP Machnacz na pełnym etacie zarobisz 2430 brutto! Możliwy dowóz pracowników. CV prosimy przesłać na adres Dane osobowe będą przetwarzane przez McDonald'
 • s Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-674, ul. Marynarska 15, w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji ww.

  celów. Kandydatowi do pracy przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku