kierownik zmiany
Randstad
Kędzierzyn-Koźle, Opolskie
2 d. temu

job description

Firma z branży motoryzacyjnej poszukuje specjalistów!

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do aplikacji!

oferujemy

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w ciekawych projektach oraz szkoleniach
  • przyjazne środowisko pracy
  • bogaty pakiet socjalny obejmujący : prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • zadania

  • zarządzanie zespołem ok. 30 pracowników
  • zapewnienie przestrzegania przepisów prawa pracy, BHP oraz wytycznych dot. standardów firmy
  • udział w procesach rekrutacji oraz organizacja wymaganych szkoleń
  • koordynowanie kluczowych wskaźników produkcji
  • koordynowanie procesu produkcyjnego
  • monitorowanie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • zarządzanie pracami serwisowymi
  • oczekujemy

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i BHP
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość środowiska pracy wg metod Lean
  • znajomość maszyn CNC oraz systemu SAP
  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych