Kelner/barman
Neptuno Resort & Spa
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Neptuno Resort & Spa po generalnym remoncie, otwarty ponownie w lipcu 2019 r. w Dźwirzynie poszukuje osób na stanowisko kelner / barman.

Jeśli posiadasz : - motywację do pracy, doskonalenia zawodowego i rozwoju - wysoką kulturę osobistą - zdolności w zakresie komunikacji interpersonalnej - nawiązywania i podtrzymywania relacji z Gośćmi - umiejętności sprzedażowe Jeśli umiesz : - współpracować z w grupie, której będziesz częścią - przygotowywać napoje i koktajle, oraz tworzyć nowe autorskie - obsługiwać Gości a la carte, grupy zorganizowane czy imprezy okolicznościowe - dbać o wyposażenie i estetykę restauracji - dbać o porządek w miejscu pracy - być punktualnym, odpowiedzialnym i sumiennym pracownikiem Oferujemy w zamian : - stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie - atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od poziomu osiągniętych wyników - miłą, rodzinną atmosferę Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrum Podróży Bentur Sp.

c. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz.

922) . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Centrum Podróży Bentur. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji przeprowadzanej dla Neptuno Resort & Spa w Dźwirzynie.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku