Digital Marketing Specialist
Firma Inter Cars
ul. Giełdowa
9 d. temu

Jeśli jesteś doświadczonym marketingowcem, posiadasz ciekawe portfolio osiągnięć, a dodatkowo interesujesz się nowymi technologiami i motoryzacją -

koniecznie sprawdź naszą ofertę - jest kolejnym krokiem w Twojej karierze!

Poszukujemy osoby z co najmniej 2-letnim doświadczeniem pracy w marketingu, zdobytym w obszarze nowych technologii, e-commerce, optymalnie w branży motoryzacyjnej, na stanowisku specjalisty ds.

marketingu lub account executive w agencji. Osoby z wiedzą dotyczącą marketingu, dla której media digitalowe są naturalnym środowiskiem ale która równie dobrze czuje się w starym, dobrym offline'ie. Zadania na tym stanowisku :

Koordynacja działań marketingowych dla marek wchodzących w skład oferty B2C Współpraca z Product Ownerami i przygotowanie kampanii marketingowych zgodnie z ich potrzebami Planowanie i prowadzenie kampanii marketingowych online i offline Analiza danych rynkowych, działań konkurencji, trendów na rynku Analiza efektywności realizowanych kampanii i projektów Bliska współpraca z innymi komórkami firmy -

m.in. UX, IT, Marketing, Sprzedaż, Szkolenia, E-Commerce Realizacja strategii komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej marki we wszystkich dostępnych kanałach Zlecanie i nadzór nad produkcją materiałów graficznych Przygotowywanie prezentacji WYMAGAMY

 • Doświadczenia w realizacji kampanii marketingowych (online i offline)
 • Wiedzy i doświadczenia z zakresu marketingu internetowego (AdWords, social, display, remarketing, content, SEM)
 • Doświadczenie w prowadzeniu zintegrowanej komunikacji marketingowej dla usług online
 • Znajomości mierników marketingowych i umiejętności korzystania z nich
 • Chęci dalszej nauki i rozwoju w obszarze marketingu, szczególnie w obszarze digital
 • Gotowości do wzięcia odpowiedzialności za wyniki swojej pracy, a przy tym otwartości na eksperymentowanie oraz zaangażowania i inicjatywy, nawet jeśli wiążą się one z ryzykiem popełnienie błędów
 • Podstawowej umiejętności obsługi programów graficznych
 • Umiejętności tworzenia świetnych prezentacji
 • Dobrej znajomość języka angielskiego
 • Mile widziane

  Znajomość i / lub doświadczenie w branży motoryzacyjnej, szczególnie na rynku warsztatów samochodowych Wykształcenie wyższe związane z marketingiem, technologiami internetowymi, lub grafiką.

  Doświadczenie w prowadzeniu projektów marketingowych od A do Z Znajomość któregokolwiek z języków z rynków na których działa Inter Cars SA Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na : Pracę przy projekcie, który zmienia swoją branżę (tak, digital transformation też) Pracę w małym, interdyscyplinarnym zespole Biuro znajdujące się 5 minut piechotą od stacji metra Rondo Daszyńskiego Pracę w firmie, która od ponad 25 lat nie przestaje się rozwijać, stawiając zawsze na pierwszym miejscu ludzi Możliwość współpracy w oparciu o preferowaną przez ciebie formę umowy Otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia Ze spraw przyziemnych : świeże owoce, pakiety Luxmed i Multisport po wynegocjowanych dla IC stawkach, wygodne fotele i pufy do siedzenia, silent roomy do pracy w skupieniu, dofinansowanie szkoleń i konferencji, playstation po godzinach (z dobrymi graczami w komplecie)

  Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat intercars.

  eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod intercars.eu

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku