Spawacz TIG
Welding Systesms Zawora
Pustków, Polska, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

W związku z dynamicznym rozwojem firmy WELDING SYSTEMS, poszukujemy pracowników na stanowisko spawacz TIG. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia!Wymagania : uprawnienia spawalnicze TIGdoświadczenie w wykonywanym zawodzieumiejętność pracy w zespoleuczciwość, sumienność, zaangażowanie w pracy prawo jazdy kategorii Bmile widziana znajomość języka niemieckiego, francuskiego lub angielskiegoOferujemy : umowę o pracęatrakcyjne wynagrodzeniepracę w Polsce oraz za granicąmożliwość zrobienia uprawnień możliwość rozwoju zawodowegoDołącz do nas!Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt pod numerem telefonu : +48 693 619 208 lub mailowo.

W CV prosimy wpisać klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko " Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

https : / / weldingsystems.pl /

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku