specjalista ds. it
Randstad
Sosnowiec, Śląskie
5 d. temu

oferujemy

  • umowę o pracę
  • udział w ciekawych projektach dających możliwość rozwoju
  • dobrą atmosferę pracy tworzoną przez zgrany zespół profesjonalistów
  • możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych
  • praca w rozpoznawanej na rynku światowym, rozwijającej się firmie.
  • zadania

  • asystowanie w planowaniu, tworzeniu, przygotowywaniu dokumentacji systemów i infrastruktury informatycznej
  • zarządzanie, opracowywanie I udoskonalanie infrastruktury sieciowej WAN / LAN
  • zapewnienie odpowiedniego monitoringu i alarmowania dla całego systemu i infrastruktury informatycznej
  • opracowywanie i zarządzanie centrami danych (lokalne, zdalne witryny, chmury prywatne, chmury publiczne)
  • zarządzanie Active Directory
  • monitorowanie, planowanie i koordynowanie wdrażania oprogramowania i dodatków Service Pack w środowiskach Dev / Test / Prod
  • zarządzanie I udoskonalanie istniejącej sieci opartej na infrastrukturze Cisco
  • przedstawianie rekomendacji dotyczących zakupu nowego sprzętu i usług
  • pomoc techniczna na miejscu oraz pomoc zdalna przypadku incydentów wykrytych przez systemy monitorowania lub zgłoszonych przez użytkowników
  • zarządzanie wirtualnymi środowiskami VMWare
  • kontrolowanie zmian w infrastrukturze i systemach poprzez wprowadzanie skutecznych procedur i procesów zarządzania zmianą
  • pomoc w zakupie i inwentaryzacji wszystkich zasobów sprzętu i oprogramowania
  • bardzo dobra komunikacja ze współpracownikami w zakresie tworzonych projektów i wspólnych zadań
  • tworzenie, aktualizacja i przechowywanie dokładnej i bieżącej dokumentacji technicznej
  • wsparcie pracowników firmy w formie pomocy telefonicznej
  • wsparcie informatyczne dla użytkowników na miejscu, w oraz zdalnie
  • raportowanie do przełożonego działu IT
  • oczekujemy

  • minimum 5-7 lat doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie
  • ekspert Microsoft Enterprise technologies (Windows Server, Active Directory, SCCM, itp.)
  • zaawansowanych umiejętności pracy z oprogramowaniem WMWare w rozproszonym środowisku
  • umiejętność pisania skryptów w środowisku Windows i Powershell
  • dużego doświadczenie z MS Azure Active Directory
  • biegłości w administrowaniu MS Office 365
  • umiejętności rozwiązywania problemów ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem
  • samodzielności i kreatywności
  • nastawienia na pracę w systemie Linux
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • gotowości do podróży służbowych 2-3 razy w roku
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom C1 -warunek konieczny)
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych