QA Engineer
CodeConcept sp z o.o.
Gliwice, śląskie, Polska
1 d. temu
source : Praca

Miejsce pracy : GLIWICE, ul. Toszecka 101

Godziny pracy : dopasowane do Twoich potrzeb

Profil : software house

Wyjazdy służbowe : tylko za Twoja zgodą

projektów

CodeConcep t specjalizuje się w rozwijaniu i integrowaniu systemów informatycznych. Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wysokospecjalistycznego oprogramowania PC (software), firmware, Web czy apek mobilnych .

Nasza firma to połączenie niedużej, ale elastycznej i przyjaznej firmy z najlepszymi praktykami stosowanymi w światowych korporacjach.

U nas dojrzałość systemów zarządzania idzie w parze z kreatywnością, nieszablonowym podejściem do zadań, pasją i zaangażowaniem.

To co wyróżnia nas na tle innych to niesamowicie zgrany zespół specjalistów , który zawsze się wspiera, jest serdeczny i pełen energii do działania.

Z nami nie będziesz się nudzić!

Obowiązki :

  • Osoba zatrudniona na stanowisku QA Engineer będzie odpowiedzialna za testy aplikacji. Główne obowiązki związane ze stanowiskiem pracy jako QA Engineer związane będą przede wszystkim z udziałem w procesie jakościowej oceny oprogramowania na różnych etapach jego tworzenia, w tym :
  • przygotowywanie pojedynczych testów funkcjonalnych oraz pełnych test planów;
  • przeprowadzanie testów funkcjonalnych według test planów;
  • przygotowywanie raportów z testów w tym raportów dla finalnych testów akceptacyjnych;
  • dbanie o wysoką jakość tworzonych aplikacji.
  • Wymagania :

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie;
  • sprawna obsługa komputera;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • umiejętność zrozumienia różnorodnych procesów biznesowych oraz ich odzwierciedlenia w funkcjonalnościach aplikacji / systemu;
  • umiejętność projektowania testów funkcjonalnych oraz całych test planów;
  • skrupulatność, cierpliwość oraz dokładność;
  • konsekwencja oraz bezkompromisowość.
  • Profil idealnego kandydata :

  • wyższe wykształcenie, najlepiej techniczne (informatyka, matematyka, fizyka, pokrewne);
  • odpowiedzialność, zaangażowanie w powierzone zadania, komunikatywność, profesjonalizm;
  • cierpliwość i skrupulatność;
  • umiejętność szybkiego uczenia się;
  • analityczne myślenie;
  • umiejętność pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i doświadczeniami;
  • doskonała znajomość języka angielskiego.
  • Oferujemy :

  • pracę w zespole z dużym doświadczeniem programistycznym;
  • niezwykle przyjazną atmosferę;
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość pracy nad ciekawymi projektami;
  • dużą różnorodność projektów;
  • udział w realizacji bardzo dużych projektów o zasięgu międzynarodowym;
  • pakiet dodatkowy (nauka angielskiego, szkolenia, wstęp na obiekty sportowe, wyjazdy integracyjne, chillout room), no i bardzo dobrą kawę.
  • Dodatkowo :
  • stabilna praca
  • nieustanny rozwój zawodowy, warsztaty techniczne
  • dofinansowanie do kursów, szkoleń i studiów
  • work / life balance
  • strefa chillout
  • integracje mniejsze i większe
  • codziennie świeża kawa, szeroki wybór herbatek
  • lekcje angielskiego i hiszpańskiego
  • owocowe dni
  • luźna i przyjazna atmosfera
  • okolicznościowe gifty
  • i wiele więcej ....
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych