Pracownik Serwisu Porządkowego
Dussmann Polska Sp.z o.o.
Częstochowa, śląskie, Polska
2 d. temu
source : Praca

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu poszukuje kandydatów / ek na stanowisko :

Miejsce pracy : Częstochowa

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Nr tel. : 881 037 862

Lub zostaw kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy :

  • Długotrwałe zatrudnienie - TERMINOWE WYPŁATY!
  • UMOWA o pracę lub umowa zlecenie (17 PLN brutto-godzina)
  • Możliwość pracy na 3 zmiany.
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Dodatki, dobrą atmosferę, wsparcie i szacunek.
  • Oczekujemy :

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
  • Zadania :

  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług utrzymania czystości w obiekcie
  • Aplikuj