Plant Manager - FMCG Business
Michael Page
Woj. Zachodniopomorskie
5 d. temu
source : infoPraca

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem organizacji w Polsce poszukujemy inspirującego lidera / liderki na stanowisko Dyrektora Zakładu Produkcyjnego.

Jest to nowo utworzona rola, która będzie odpowiedzialna za operacyjne prowadzenie działalności spółki produkcyjnej oraz projekty inwestycyjne i optymalizacyjne.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która rokrocznie zwiększa wolumeny i jest liderem na rynku Polskim w swojej kategorii.

Wspierając dalszy rozwój organizacji poszukujemy doświadczonych menadżerów, którzy byliby zainteresowani podjęciem długoterminowej współpracy na stanowisku Plant Director.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie budżetem zakładu produkcyjnego
  • Strategiczne i operacyjne zarządzanie zakładem produkcyjnym
  • Rozwój kadry wyższego i niższego szczebla oraz tworzenie planów sukcesji
  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań zmierzających do optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Tworzenie i nadzorowanie programów rozwoju oraz szkoleń dla współpracowników
  • Wdrażanie i uruchamianie nowych projektów
  • Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie - preferencyjnie techniczne
  • Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku w sektorze FMCG - warunek konieczny
  • Poparte sukcesami doświadczenia zawodowe w obszarze zarządzania zmianą
  • Wysoka świadomość biznesowa, orientacja na wyniki oraz doskonałe umiejętności komunikacji
  • Poparte sukcesami doświadczenia w obszarze zarządzania personelem i rozwoju kompetencji współpracowników
  • Biegła znajomość angielskiego
  • Oferujemy

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę u lidera w branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość wdrażania innowacyjnych pomysłów - realny wpływ na dalszy rozwój organizacji
  • Samochód służbowy, pakiet relokacyjny oraz benefity dodatkowe
  • Duże możliwości rozwoju w ramach struktur koncernowych
  • Zgłoś tę pracę