Inżynier Budowy
NES Global Talent Sp. z o.o.
Wrocław
2 d. temu
source : infoPraca

Zakres obowiązków :

  • Nadzór nad realizacją prac instalacyjnych i uruchomieniowych prowadzonych na budowie.
  • Raportowanie zaawansowania robót i innych parametrów określonych przez kierownika robót.
  • Weryfikacja jakości wykonywanych robot.
  • Weryfikacja zgodności prowadzenia robót z wytycznymi BHP.
  • Współpraca z projektantem w zakresie rozwiązywania niezgodności i problemów technicznych.
  • Poszukujemy osoby, która :

  • Posiada wykształcenie wyższe techniczne.
  • Posiada doświadczenie w pracy przy średnich lub wysokich napięciach.
  • Dysponuje niezbędną wiedzą i minimum 3-letnim doświadczeniem w branży elektroenergetycznej lub automatycznej.
  • Jest otwarta na relokację.
  • Bardzo dobrze organizuje zarówno pracę własną, jak i podległych zespołów wykonawczych.
  • Jest samodzielna, odpowiedzialna, dyspozycyjna.
  • Doskonale radzi sobie z presją czasu.
  • Posiada prawo jazdy kat. B.
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowalnymi w specjalności elektrycznej.
  • Co oferujemy :

  • Przede wszystkim ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej, w młodym i dynamicznym zespole.
  • Wynagrodzenie 6000,00-80000,00 zł brutto.
  • Możliwość rozwoju osobistego, zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w strukturach firmy.
  • Uczestnictwo w szkoleniach rozwijających Twoje kwalifikacje.
  • Niezbędne narzędzia pracy, samochód slużbowy, premie uznaniowe, zakwaterowanie na terenie budowy.
  • Zgłoś tę pracę