Operator Techniczny
POLPHARMA
pomorskie, Starogard Gdański
2 d. temu
source : Goldenline

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za obsługę linii do napełniania ampułek szklanych . Praca ta wymaga rzetelności oraz dbałości o szczegóły.

Z nami poszerzysz swoją wiedzę i umiejętności techniczne, a także zdobędziesz stabilne zatrudnienie.

Na co dzień będziesz zajmować się :

Realizacją zadań związanych z obsługą linii do napełniania ampułek szklanych Prowadzeniem procesu technologicznego zgodnie z obowiązującymi przepisami Przezbrajaniem urządzeń zgodnie z obowiązującymi wytycznymi Utrzymaniem w odpowiednim stanie technicznym maszyn i urządzeń Przygotowaniem obszaru pod względem mikrobiologicznym (sanityzacja i dezynfekcja) Współpracą z pozostałymi działami wspierającymi obszar produkcji

Oferujemy :

Umowę o pracę Prywatną opiekę medyczną Ubezpieczenie na życie Kartę Multisport, System kafeteryjny (bilety do kina, teatru, bony na zakupy itp.

Premię okolicznościową Paczki świąteczne dla dzieci Jeden dodatkowy dzień wolny Program emerytalny

To praca dla Ciebie jeśli :

Masz wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie o profilu technicznym Posiadasz doświadczenie na stanowisku pracy w obszarze produkcyjnym Nie są Tobie obce : budowa maszyn i obsługa techniczna urządzeń Posługujesz się narzędziami pomiarowymi Jesteś dyspozycyjny / a do pracy zmianowej

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku