Spedytor / Specjalista ds. Rozwoju Biznesu w ruchu Międzynarodowym oraz Krajowym
Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. k.
Berlin, zagranica, Niemcy
2 d. temu
source : Pracuj.pl

Spedytor / Specjalista ds. Rozwoju Biznesu w ruchu Międzynarodowym oraz Krajowym

Miejsce pracy : Berlin

Twój zakres obowiązków

 • Organizacja i nadzór cyklu transportowego w zleceniach międzynarodowych i krajowych
 • Budowanie długofalowych, partnerskich i wręcz przyjacielskich relacji z podwykonawcami
 • Monitoring i kontrola realizacji zleceń całopojazdowych i częściowych oraz ustalanie warunków usług transportowych
 • Troska o należytą realizację zleceń, rozumiejąc, że satysfakcja klienta oraz prowadzonego przewoźnika są wartościami najistotniejszymi
 • Czynny udział w rozwoju nowych projektów firmy Hart Logistics m.in. HTS Hart Transport Services
 • Nasze wymagania

 • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu aut lub sprzedaży ładunków w ruchu międzynarodowym jak i krajowym (minimum 2 lata)
 • Organizacja transportów całopojazdowych nie kryje przed Tobą żadnych tajemnic
 • Posiadasz bardzo dobrą znajomość zagadnień związanych z transportem całopojazdowym i częściowym
 • Umiesz stworzyć skuteczne relacje z przewoźnikami oparte na zaufaniu biznesowym z rynku polskiego jak i międzynarodowego
 • Znasz i swobodne się poruszasz po giełdach transportowych
 • Swobodnie rozmawiasz w języku angielskim ewentualnie w innym jak : niemiecki, hiszpański, włoskim lub innym
 • Ważna jest dla Ciebie atmosfera w pracy, koledzy, chęci rozwoju oraz wartości oparte na zrównoważonym rozwoju firmy
 • To oferujemy

 • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie zależne od progu premiowego
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym lub na życzenie inna formę
 • Atmosferę nie korporacyjną, lecz niezwykle spokojną i przyjazną!
 • Rozwój kariery zawodowej oparty na budowaniu swoich kompetencji poprzez kontakty z międzynarodowymi podmiotami i atrakcyjnymi rozwiązaniami branżowymi
 • Realną możliwość wpływu na przyszły kształt oddziałów Hart Logistics na rynku polskim i międzynarodowym
 • Samodzielność w działaniu, możliwość wyboru i kreowania drogi zawodowej w oddziałach Hart Logistics na rynku polskim jak i w zagranicznych oddziałach firmy.
 • A co najważniejsze praca z wyjątkowymi ludźmi, gdzie realizowane są wspólne pasje np. sportowe jak starty w Runmageddon, wyścigi rajdowe - Power Stage czy dołączenie do drużyny piłkarskiej (oddział Poznań)
 • Czekamy Na Ciebie!

  Zapewniamy pełną poufność nadesłanych aplikacji.

  Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. k.

  Rozpocznij pracę, która ma znaczenie. W Hart Logistics tworzymy zespoły pełne talentów, pasji do spedycji, motywacji do budowania relacji, aby pomóc naszym klientom w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań.

  Bez względu na rolę, każdy z nas jest wyjątkowy. Dołącz do i Ty!

  Specjalizujemy się w świadczeniu usług spedycyjnych i logistycznych na rzecz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Wartość firmy tworzymy bazując na elastycznym podejściu do Klienta i umiejętnym dostosowaniu się do potrzeb naszych Klientów.

  Dzięki temu stanowimy silną konkurencję dla innych firm na rynku.

  Chcesz wiedzieć, jak działamy? Co jest dla nas ważne? Wejdź na naszą stronę : www.hartlogistics.pl

  Jako dynamicznie rozwijająca się organizacja stwarzamy możliwości pracy w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Warszawie, Bydgoszczy, Gdańsku oraz w Berlinie.

  Poszukujemy osób, które chcą mieć realny wpływ na swój rozwój zawodowy.

  Starszy Spedytor w ruchu Międzynarodowym i Krajowym

  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Hart Logistics Sp.

  z o.o. sp.k. (z siedzibą w Poznaniu przy ul. Świerzawskiej 10) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.Jeżeli mamy dołączyć Twoją aplikację do bazy kandydatów, którzy zostaną uwzględnieni w przyszłych procesach rekrutacyjnych, to prosimy o zawarcie w niej następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Hart Logistics Sp.

  z o.o. sp.k. (z siedzibą w Poznaniu przy ul. Świerzawskiej 10) w przyszłych procesach rekrutacyjnych.W związku z realizacją procesu rekrutacyjnego, zgodnie z treścią art.

  13 ust. 1 i 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (dalej RODO) informujemy, że : Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Hart Logistics sp.

  z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Świerzawskiej 10, celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacyjnego, dane osobowe są przetwarzane na podstawie wyrażonej zgody oraz w związku z podjęciem działania na Twoje żądanie przed zawarciem ew.

  umowy o pracę (tj. art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO).Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą podmioty, którym Hart Logistics sp.

  z o.o. sp.k. powierzył przetwarzanie danych osobowych, tj. podmiot świadczący usługi związane z obsługą naszego systemu informatycznego.

  Dane osobowe będą przetwarzane przez okres, który jest niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a w przypadku procesów przyszłych rekrutacji, okres przetwarzania wynosi maksymalnie 2 lata (okres ten liczony jest od momentu pozyskania aplikacji).

  Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do sprostowania danych, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

  Zgoda na przetwarzanie danych może być przez Pana / Panią wycofana w każdym momencie. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku