Samodzielny księgowy
AWA Sp. o.o
Wejherowo, Pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Biuro Rachunkowe AWA w Bolszewie poszukuje samodzielnej księgowej do prowadzenia pełnej księgowości.Wymagania : -minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku, najlepiej w biurze rachunkowym,-doświadczenie w zakresie prowadzenia pełnej księgowości,-znajomość Insert GT,-praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz bilansowych,-samodzielność, dokładność, inicjatywa i systematyczność w wykonywaniu obowiązków.

Zakres obowiązków : -samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych spółek z o.o., spółek z o.o. komandytowych-sporządzanie sprawozdań finansowych,-sporządzanie deklaracji cit i vat-współpraca z klientami biura,-praca w godz.

8-16 Oferujemy : -stabilne zatrudnienie na umowę o pracę-możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Biuro Rachunkowe AWA Sp.

z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) .Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest AWA Sp. z o.o. ul. Sosnowa 10, 84-239 Bolszewo. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku