Pracownik Produkcji - od 10.78€ - Maastricht
Sagius recruitments, s.r.o.
Bydgoszcz, PL
‎13 godz. temu
source : Europa.jobs
 • Do lokalizacji Mora w Maastricht potrzebujemy pracowników produkcyjnych.Firma produkuje przeważnie krokiety ale również inne (suflet serowy, krokiet, frikandel, sajgonki, satay i wiele więcej)Higiena jest bardzo ważna! Angielski jest wymagany Opis pracy :
 • Obsługa prostych maszyn produkcyjnych
 • Wsparcie na linii produkcyjnej
 • Chętni do pomocy przy linii mycia skrzyń
 • Pakowanie produktów i przenoszenie ich do kontenerów na rolkachBędziesz pracować w systemie zmianowym 24 / 7 od 6.00 do 14.
 • 00 - stawka : 10.78€ / bruttood 14.00 do 22.00 - po 18tej godzine stawka : 14.33€ / brutto od 22.00 do 06.00 - stawka : 14.

  55€ / bruttoPo 26 tygodniach Twoja stawka wzrośnie na 12.10€ a po 52 tygodnie na 13,14€ .Oferujemy : - holenderska umowa o prace- tygodniowe wynagrodzenie (wymagane posiadanie własnego konta bankowego)- 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku- zapewnione zakwaterowanie- transport do / z pracy samochodami służbowymi- pomoc polskiego koordynatora przy załatwianiu potrzebnych dokumentów w Holandii

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku